UE
UE
2BeBio
PROW 2014 - 2020

„EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH: EUROPA INWESTUJĄCA W OBSZARY WIEJSKIE”.

OPERACJA MAJĄCA NA CELU ZWIĘKSZENIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT CERTYFIKOWANYCH PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH DEDYKOWANYCH NIEMOWLĘTOM, KOBIETOM W CIĄŻY I KARMIĄCYM POPRZEZ ZINTENSYFIKOWANE DZIAŁANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNE.

WSPÓŁFINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PODDZIAŁANIA 3.2 „WSPARCIE DZIAŁAŃ INFORMACYNYCH I PROMOCYJNYCH REALIZOWANYCH PRZEZ GRUPY PRODUCENTÓW NA RYNKU WEWNĘTRZNYM” PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020.

PRZEWIDYWANE WYNIKI OPERACJI TO ZMIANA NAWYKÓW KONSUMENCKICH ODBIORCÓW - ZWRACANIE UWAGI NA CERTYFIKOWANE PRODUKTY EKOLOGICZNE.

Bio dla dzieci

Bio dla dzieci

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego tak bardzo zależy nam na tym, by młode pokolenie jadło posiłki przygotowane z produktów BIO. Odpowiedź jest bardzo prosta! Dobre, czyli nie tylko smaczne, ale także pełne witamin i minerałów, wolne od sztucznych substancji i nawozów, produkty to gwarancja prawidłowych nawyków żywieniowych i rozwoju dziecka.

Ba! Powiemy więcej! Wiesz kiedy formuje się zmysł smaku? W bardzo wczesnym okresie, bo już w ósmym tygodniu ciąży, a w trzecim trymestrze się doskonali. To znaczy, że to, co je mama bezpośrednio wpływa na kształtowanie się kubków smakowych dziecka. W jaki sposób? Smak pokarmu przenika wody płodowe, w których skąpany jest maluch. Czy to nie wystarczy, by sprawić mu frajdę i zapewniać mu kąpiele w tym, co natura ma najlepszego? A dobrze wiemy, że prawidłowy i zrównoważony rozwój płodu zależy od doznań sensorycznych. Pójdźmy o krok dalej – dziecko rozpoznaje smak także w mleku matki. Stąd w naszej ofercie innowacyjne produkty, które może spożywać kobieta w ciąży, podczas karmienia piersią i dzieci po 7 miesiącu życia. Postaw na smak i be BIO.

Jaka płynie z tego korzyść poza tym, że posiłki kobiety w ciąży i podczas karmienia mają bezpośredni wpływ na nastrój i stan emocjonalny malucha? Kształtują jego smak. Dzięki swojemu odżywianiu już dziś możesz wpłynąć na to, co będzie (przynajmniej w jakimś stopniu) lubiło Twoje dziecko. Bo jak mówi staropolskie przysłowie „czym skorupka nasiąknie za młodu…”.
Dlaczego rekomendujemy nasze zupy dzieciom po 7 miesiącu życia? Bo to etap, kiedy powinno się uczyć żuć i gryźć. Czyli to idealny czas na stopniowe wprowadzanie do diety pierwszych posiłków. Oczywiście możesz z nich korzystać także wcześniej, jeśli je zblendujesz. Postaw więc na bezpieczny, w pełni kontrolowany produkt 100% organic, wolny od nawozów, środków ochrony roślin, substancji konserwujących, zagęszczaczy, barwników, metali ciężkich itd. Moglibyśmy wyliczać jeszcze długo, ale nie o to tu chodzi. Chcemy tylko, aby Twoje dziecko dostało od Ciebie bezpieczny, zbilansowany posiłek. Nie martw się o źródło! Jesteśmy Twoim osobistym pośrednikiem między Tobą a naturą. Czy może być lepiej?