fbpx

Cześć!

Jesteś tu. To znaczy, że zwracasz uwagę na to, co jesz, a ochrona środowiska nie jest ci obojętna. No i świetnie, bo dużo nas łączy. Marka 2beBIO powstała po to, by wspierać świadomych konsumentów nie tylko w ich codziennych wyborach żywieniowych, ale także w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Zapytasz, w jaki sposób?

Przede wszystkim przez dostarczenie w 100% naturalnego produktu w postaci mrożonej. Znajdziesz u nas całą paletę owoców i warzyw BIO, a wszystkie naturalnie dobre! Pomału owoce dojrzewają – znasz to staropolskie przysłowie? Czy można zaprzeczyć? Ależ skąd! Właśnie na tym polega sekret. Nasze owoce mają czas, nikt ich nie pogania, nie podgląda… choć bywa, że się rumienią. Jesteśmy pewni, że produkty z naszej oferty sprawdzą się w twojej kuchni przez cały rok, niezależnie od tego, czy zimą przygotujesz aromatyczne tarty, czy latem orzeźwiające smoothie – z pewnością będą to owocne spotkania przy wspólnym posiłku!

Ba! Powiemy więcej. Pochwalimy się – jesteśmy w komitywie z wieloma rolnikami w Polsce, część z nich sami przekonaliśmy do be BIO. Badamy ziemię, na której rosną rośliny, pola obok upraw, a potem już sam owoc. Na naszych półkach stoją opasłe księgi, w których notujemy całą historię owoców i warzyw. Wszystko tak, jak powinno być. To jak? Wchodzisz w społeczność 2beBIO?