Dlaczego zupy dla mam?

Dlaczego zupy dla mam?

Dlaczego przygotowaliśmy mieszanki warzyw BIO gotowe do stworzenia na ich bazie wyśmienitych zup BIO? Bo głęboko wierzymy w to, że dostarczenie prostych, ale najlepszej jakości składników, bezpośrednio wpłynie na rozwój i kształtowanie postaw przyszłych pokoleń. A trzeba przyznać, że nasze surowce pochodzą wprost z natury. Dlatego proponujemy zacząć wprowadzać posiłki na bazie naszych produktów do swojej diety w okresie:

- ciąży, bo wtedy do płodu przedostają się wartości odżywcze, ale i powstają pierwsze szlaki smakowe Twojej pociechy,
- karmienia, bo do pokarmu przenikają smaki i wartości odżywcze dobre dla dziecka,
- wprowadzania pierwszych posiłków do diety malucha (najlepiej po 7 miesiącu życia lub wcześniej – zblendowane), bo rozpoznaje ono już posiłki z okresu rozwoju płodowego i karmienia.

Widzisz jakie to proste? Dostajesz od nas produkt, który możesz dostosować do własnych potrzeb, a jednocześnie masz pewność, że to, co znajduje się w Twojej kuchni, jest najlepszym, co oferuje natura. Wolne od nawozów, polepszaczy smaku czy zagęszczaczy – zwyczajnie bezpieczne. Skąd to wiemy? Na naszych półkach stoją wykonane przez wyspecjalizowane laboratoria opasłe tomy z badań, które zawierają dane dotyczące każdego etapu dojrzewania warzyw, stanu gleby, na której rosną, i pól obok. Posiadamy też odpowiednie certyfikaty, by być pewnym, że nasz produkt nie ma sobie równych.

Mamy propozycję – wejdźmy w komitywę. My zapewnimy solidną podstawę posiłku, która de facto może stanowić pełnowartościowe danie, a Ty skomponujesz ją w zgodzie z własnymi preferencjami. Zamień gotowe, wielokrotnie przetworzone posiłki w słoiczkach na to, co natura oferuje najlepszego. Podaruj swojej rodzinie czas i wspólny posiłek. A my zajmiemy się resztą.